Nový Firmware

Z onlinetechnology.cz

Přejít na: navigace, hledání

Firmware pro výrobky SDS

Všechny výrobky OnlineTechnology - SDS lze aktualizovat, a to tak, že se do výrobku pošle nový firmware.

K tomu je potřeba mít přístup k zařízení, které se má aktualizovat, dále stáhnout si aktualizační EXE program a především stáhnout si nový firmware, který chcete do SDS nahrát. Vše získáte bez problémů z této WiKi.

Všechny nové firmware jsou zadarmo, k dispozici přímo ke stáhnutí z této WiKi, popř. ze specifického odkazu na oficiální fóru.

Návod (krok za krokem) pro aktualizaci vašeho SDS je zde.

Stáhnout nový firmware lze z této WiKi zde.

Varianty firmware

Vždy je k dispozici oficiální varianta firmware, která je plně otestována a je zaručena funkčnost této varianty. Tento oficiální firmware je výrobcem nahrán do SDS, které si můžete zakoupit. Stejně tak si tento firmware můžete stáhnout z této WiKi.

Dále je k dispozici BETA firmware. Toto je určeno pro dobrovolné testování, a není zaručeno, že bude správně fungovat ve všech ohledech - je to proto, že BETA firmware je určeno k ověření nových funkcí. Tyto nové funkce jsou ověřovány skupinou uživatelů, kteří jsou ochotní se podílet na testování (a především jde o ty, kteří právě konkrétní nové funkce požadují).

Jakmile je BETA firmware dostatečně oveřeno a otestováno, je vydán release candidate, nebo taky RC1. I tento firmware je ke stáhnutí (z odkazu na oficiálním fóru). Jakmile je RC1 firmware otestován a plně vyhoví všem požadavkům na funkčnost, je předán jako oficiální firmware a je oficiálně veřejně distribuován.

Požadavky na nové funkce

Rádi vyjdeme vstříc. Napište svůj požadavek na oficální fórum.

Osobní nástroje
Translate