SDSLOG source code

Z onlinetechnology.cz

Přejít na: navigace, hledání

Obsah

Licence

Autorem programu je AN-D.cz, program je nabízen pod značkou OnlineTechnology.cz . Zdrojové kódy programu jsou k dispozici všem pod licencí Creative Commons, viz: Licence Creative Commons
SDS SHIELD, jejímž autorem je http://www.an-d.cz, podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Nevyužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 3.0 Unported .
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.onlinetechnology.cz.

Zdrojové kódy

Program je napsán v IDE Delphi: Borland® Delphi® for Microsoft® Windows™ Version 10.0.2151.25345 Copyright © 2005 Borland® Software Corporation. All Rights Reserved.

Stáhněte odsud: SDS_log_01.zip

Využijte zdrojových kódů k doplnění vlastní funkcionality do tohoto programu, nebo pro doplnění vlastního, již existujícího programu, o funkcionalitu získávání hodnot S0 počítadel z SDS (nebo jiných údajů, po patřičné úpravě SDS-C programu).

Princip komunikace zařízení SDS s programem SDS LOG

SDS LOG obsahuje vlastní webový server (založený na komponentě Indy - TIdHTTPServer).

Tento webový server přijímá HTTP GET požadavky z jednotlivých zařízení SDS. Každé zařízení SDS, které má posílat data programu SDS LOG, proto musí mít nahraný správný SDS-C program, který pomocí funkce http_get() odesílá pravidelně údaje.

Údaje jsou zapsány v sestavě URL dotazu, přesný popis viz zdrojové kódy programu SDS LOG nebo konkrétního programu napsaného v SDS-C spuštěného v zařízení SDS.

Dotazy ?

Napište na naše fórum.

Osobní nástroje
Translate