SDS IO6 ST

Z onlinetechnology.cz

Přejít na: navigace, hledání
Tato stránka platí pro SDS První Produktové Řady (seznam)


SDS IO6 ST

SDS IO6 ST: Jedná se o aktualizaci modulu SDS IO6, kdy je zachována veškerá původní funkčnost a přitom jsou některé důležité vlastnosti rozšířeny a zlepšeny.

Obě verze, tedy původní verze (SDS IO6 původní verze LM) a tato nová verze s příponou ST (SDS IO6 ST), jsou funkčně záměnné (včetně vašeho programu v SDS-C); nicméně verze (ST) má např. výkonnější procesor a také záložní baterii.


Informace

Stránka se chystá.


Konektory

  • RSTD - zkratovací propojka

Zkratováním RSTD dojde k nastavení SDS do továrního výchozího nastavení. Přesný postup viz návod.

  • SERVICE - konektor 2x5 pinů - nepoužívát, sem nic nepřipojovat, vyhrazeno pro výrobu

Konektor SERVICE ponechejte nezapojený !

  • COM - konektor 2x5 pinů - rozhraní UART COM1 (CMOS 3V3), pin řízení směru RS485, a pin GPIO TOPB (ovládaný ze SDS-C)

Konektor COM lze využít k připojení dalších modulů (např. LoRA či GSM modem), nebo převodníku na rozhraní RS232 nebo na rozhraní RS485.

  • OPTO 1, 2, 3 - optický binární vstup

Přivedením vhodného napětí na jednotlivé vstupy se aktivuje LED v optočlenu, což SDS interně programově zpracuje. Optické vstupy se primárně využívají pro záchyt S0 impulsů z měřičů energie (elektroměr, vodoměr, plynoměr atd.) nebo jako indikátor binárního stavu (zapnuto / vypnuto).

  • RELE 1 - 6 - reléový přepínací výstup

Šest nezávislých, galvanicky izolovaných výstupů. Přepínací výstupy (NO/NC). Dodržujte omezení (proud/napětí) pro kontakty relé ! Relé jsou primárně určena pro rozpínání AC rezistivní zátěže do 5A, nebo malého DC proudu (více viz datasheet pro použité relé). Maximální proud ve všech režimech je 7A. Maximální napětí je 270Vac.

  • POWER INPUT - napájení

Modul SDS IO6 ST lze napájet jak DC tak AC napětím, maximum je 35Vdc respektive 25Vac. Na vstupu (za konektorem) je můstkový usměrňovač a samovratná pojistka.

  • ETHERNET - rozhraní 100MBit/s

Dvoupárový Ethernet, rychlost 100MBit/s, auto-MDI/MDI-X, umí pracovat i se sníženou rychlostí (10MBit).

  • RJ konektor pro 1-Wire a LOGIC-S0

Sběrnice 1-Wire pracuje na úrovni 3.3Vdc. V konektoru je k dispozici i dodatečné napájení +3.3Vdc ochráněné samovratnou pojistkou (pozor na proudový limit - max 60mA odběr).

Vstupní pin pro LOGIC-S0 signál pracuje na CMOS logice 3.3V.

Osobní nástroje
Translate