SDS OEM

Z onlinetechnology.cz

Přejít na: navigace, hledání

SDS

Řešíte, jak do vašeho produktu přidat ethernetové rozhraní beze všech starostí s tím spojených ? Bez nutnosti dlouhého a nákladného vývoje, obtížného řešení stability a bezpečnosti ?

SDS je vhodným řešením pro zástavbu do vetšího celku / produktu, který vám umožní s minimálními náklady (finanční a především časové), toto realizovat.

http://wiki.merenienergie.cz/index.php/SDSMODUL_STSW

Integrací modulu SDS STSW do vašeho výrobku, získáte okamžitě kompletní komunikační a automatizační řešení, které zpřístupní vás výrobek přes rozhraní Ethernet.

SDS nabízí nejen webové rozhraní, kde si můžete nahrát svůj kompletní web, ale také rozšířenou programovatelnost (jazyk FULL-C), a řadu dalších komunikačních rozhraní (sériové linky, OneWire, diskrétní I/O, analogové vstupy). To vše instantně přístupné jak uživatelům (webové rozhraní, SMTP) z Ethernetu či Internetu, tak také dalších strojům (M2M komunikace, např. SNMP, XML, MQTT, MODBUS atd.)

Prakticky, celý HW nezbytný pro realizaci Ethernetového rozhraní, vyřešíte v okamžiku použití modulu SDS. Současně s tím je ihned vyřešená celá záležitost firmware, nezbytná pro provoz takového systému, a jediné čemu pak věnujete svůj čas, je vývoj vlastní tváře webového rozhraní, skriptům, a eventuálně vlastního dodatečného programového kódu.

Tento přístup s výhodou využila už řada Evropských firem, které využili možnost integrace modulu SDS STSW do svých výrobků, a to tak, že celé řešení je někdy i kompletně skryto a koncový zákazník vše dostane jake jeden výsledný celek pod hlavičkou takového integrátora.


Přiklady

Potřebujete do svého výrobku doplnit webové rozhraní, ale nemáte znalosti nebo čas na vývoj ?

Potřebujete aby váš výrobek komunikoval přes MQTT či MODBUS-TCP ?

Využijete možnost ukládat data a soubory na SD kartu, a přistupovat k nim přes Ethernet ?

Chcete rozšířit svůj výrobek o monitoring analogových a digitálních signálů, nebo o OneWire sběrnici ?

SDS je okamžité řešení takových požadavků. A především - mimořádně cenově výhodné, informujte se.

Osobní nástroje
Translate