onlinetechnology.cz:Kdo jsme

Z onlinetechnology.cz

Přejít na: navigace, hledání

Jsme rádi že máte zájem o naše výrobky řady Síťový Dohledový Systém (zkráceně SDS).

Vývoj výrobků řady SDS probíhá od roku 2005, přičemž od roku 2007 byla tato značka poprvé nabídnuta v běžném prodeji. Předtím jsme vyráběli pouze zakázkové realizace pro konkrétní zákazníky z řady ISP. Dnes jsou zařízení SDS vypracovány do takové podoby, že je nakupuje a používá i laická veřejnost (měření energií), tak velké průmyslové podniky, řada firem a ISP po celé EU. A to s minimálními náklady na reklamu.

Stránka o projektu SDS na cs.WiKipedii: [1] - a už tam probíhají editace různých lidí, je to koneckonců WiKipedie přístupná všem :)

Jaký je náš cíl

V dnešní době je na trhu až neuvěřitelné množství různých PAC a PLC systémů, systémů domácí automatizace a řady dalších podobných zařízení, stejně tak jako malých PC sestav či různých embedded Linux vývojových desek... a to vše ve velmi konkurence-schopných cenových relacích.


Proč tedy nabízet něco dalšího, jako jsou naše výrobky řady SDS ? Protože máme něco, co ostatní nemají, a když ano, tak s neakceptovatelně vysokou cenou pro danou cílovou skupinu trhu.

Potřebujete nejlevnější webový teploměr ? Prodáme vám ho my.

Potřebujete celkový systém odečtu energií v rodinném domě, který je plně plug-and-play ? A nejlevnější na trhu, přesto bez kompromisů ? Prodáme vám ho my.

Potřebuje prvky do komplexního dohledového systému své datové sítě ? Prodáme vám ho my.


Náš cíl je nesnažit se na zákazníkovi vydělat co nejvíce, tak jak to dělají všechny konkurenční firmy. Navíc, stále více a více směřujeme k open-source přístupu u našich výrobků - zveřejňujeme dokumentaci, máme aktivní komunitu na diskuzním fóru, k dispozici je nijak neomezený překladač vlastního programovacího jazyka SDS-C, kterým si může kdokoliv jakkoliv upravit funkci a chování jakéhokoliv zařízení SDS, nabízíme plně bezplatný webový portál pro archivaci a vizualizace měřených data a tak dále ...

První, hlavním cílem, je dostat se do situace, kdy všichni budou používat naše výrobky, a ne konkurenční řešení, stejně tak jako dostat tyto výrobky na místa a aplikace, kde dosud nebylo specifické využití byť myslitelné, kde uživatelé neměli vůbec o existenci nových možností tušení. Druhý náš cíl je dodat na trh zařízení, které bude trvale na trhu mezi nejlevnějšími (a přesto vytvoříme zisk), a z hlediska nabízených funkcí nejkompletnější (a to nesmí být omezenu na úkor ceny). Třetím cílem je trvale investovat nejméně dvě třetiny zisku zpět do vývoje a inovace výrobků, přinášet revoluční, nová řešení.

Koupí našeho výrobku podpoříte Českou Republiku a její ekonomiku - kompletní vývoj, výroba a podpora je zde, v tomto státě, bez zahraniční účasti (plně český kapitál, účastníci a majitelé) a bez jakékoliv subvenční podpory od jakéhokoliv subjektu !


Kdo je kdo

Autorem veškerého HW a SW je ing. Adam Němček, AN-D.cz, kontaktovat jej lze přes email. Pokud máte dotaz ohledně technické podpory, využijte přednostně naše fórum, k tomu účelu zřízené (forum.merenienergie.cz).


Firemní záležitosti, veškeré finanční záležitosti, reklamu, výrobu, servis a prodej, zajišťuje Tomáš Prejda. Kontakt přes email nebo mobil, viz zde.


Technickou podporu, některý drobný HW (optočidlo), responsivitu na fóru, podporu a školení pro systém Mikrotik, zajišťuje Stanislav Hrnčíř, kontaktovat jej lze přes email nebo na fóru.


Vývoj portálu měření energií, stejně tak jako veškerá starost o tento portál a uživatele, náleží Janu Malému, kontaktovat jej lze na fóru (jako uživatele J@M), nebo přes email.


Výrobky můžete oficiálně zakoupit na našem eshopu (www.onlinetechnology.cz), nebo u některých z našich oficiálních prodejců (např. náš partner www.elektromery.com).

Budoucí spolupráce

Pokud máte zájem o obchodní nebo technickou spolupráci, určitě se spolu dohodneme, nebojte se ozvat. Obchodně neustále rosteme a hledáme nové příležitosti prodeje a uplatnění našich výrobků.

Osobní nástroje
Translate